Jak zbudować z psem przyjacielskie relacje i sprawić, że wspólne życie pod jednym dachem będzie super przygodą, a nie pasmem nieszczęść?

Przejdź z nami kompleksowy program szkoleniowy,
w którym nauczymy Cię rozumieć zachowanie psa
oraz tworzyć z nim zgrany zespół!

 
 

Chcielibyśmy zadać Ci kilka pytań.
Jeśli odpowiesz na każde z nich przecząco, to możesz zamknąć tę stronę.
Umowa stoi?
Pozwól, że najpierw przedstawimy trzy krótkie historie.

ZOSIA zawsze chciała mieć psa. Snuła plany, jak to będzie, gdy w domu pojawi się czworonożny przyjaciel. Udało się! Adoptowała ze schroniska suczkę, która skradła jej serce.

Codzienne życie z czworonogiem okazało się jednak zupełnie nie przystawać do wcześniejszych wyobrażeń… Problemy na początku wyglądały niewinnie – suczka zaczęła chodzić za Zosią krok w krok po mieszkaniu. Potem okazało się, że szczeka i wyje pod nieobecność Zosi oraz niszczy różne przedmioty.

Zosia nie poddawała się – szukała pomocy u wielu osób i próbowała różnych metod szkolenia psa… bez specjalnych efektów. Wychodząc na zakupy, czy do pracy stresowała się, co zastanie po powrocie do domu, a jej relacje z sąsiadami stały się bardzo napięte.

Sytuacja była patowa. Zosia właściwie straciła już nadzieję, że może być inaczej…

PIOTREK kupił psa z certyfikowanej hodowli. Długo zastanawiał się nad wyborem, czytał o cechach różnych ras, konsultował zakup z rodziną i znajomymi… i w końcu przywiózł do domu fantastycznego szczeniaka.

Pies się fajnie zaaklimatyzował, dogadał z dorosłymi, dziećmi i kotem  –  ale w miarę upływu czasu zaczął wykazywać niepokojące zachowania. Stał się nadpobudliwy, reagował ujadaniem na każdy dźwięk dochodzący z zewnątrz, wykazywał agresję względem gości, ciągnął na smyczy.

Piotr bardzo starał się zaspokajać wszystkie potrzeby psa, okazywał mu mnóstwo miłości, poświęcał bardzo dużo czasu, ale nie był w stanie wyeliminować kłopotliwych zachowań, które stanowiły coraz większy problem…

MARTA planowała kupno psa. Podeszła do sprawy odpowiedzialnie. Chciała dowiedzieć się, jak zbudować z psem dobre przyjacielskie i partnerskie relacje.

Dużo czytała, przeglądała internet, wchodziła na psie fora, ale bardzo często informacje na które trafiała były ze sobą sprzeczne. Miała w głowie totalny mętlik.

Sama już nie wiedziała, które metody i zasady wychowania psa są właściwe. Nie odnajdywała odpowiedzi na wiele pytań, które ją nurtowały…

TERAZ CZAS NA TWOJĄ HISTORIĘ

Wracamy do naszych pytań… Czy odnalazłaś/eś siebie w tych opowieściach?

 • Czy miałaś/eś kiedykolwiek problemy ze swoim psem, których nie potrafiłaś/eś rozwiązać?
 • Czy starałaś/eś się zbudować z psem świetne relacje, ale współpraca z jakichś przyczyn nie układała się tak, jak to opisano w poradnikach lub jak to sobie wyobrażałaś/eś?
 • Czy czułaś/eś się kiedykolwiek bezradna/y lub rozgoryczona/y, że to wszystko nie tak miało wyglądać?
 • Czy poświęcałaś/eś masę czasu na szukanie pomocy w książkach, w internecie, u specjalistów, ale wiedza, jaką otrzymałaś/eś na temat relacji z psami nie układała się w logiczny proces?
 • Czy trafiałaś/eś na sprzeczne informacje dotyczące wychowania i szkolenia psów, które ciężko było Ci zweryfikować?
 • Czy uznałaś/eś po wielu nieudanych próbach korekty zachowań u psa, że ta „walka” nie ma sensu, a Ty jesteś na z góry przegranej pozycji?
 • Czy marzyłaś/eś o tym, aby ktoś wytłumaczył Ci krok po kroku z czego wynikają reakcje i zachowania Twojego psa oraz jakie przyczyny za nimi stoją?

 

Jeśli choć raz odpowiedziałaś/eś TAK
albo zawahałaś/eś się nad odpowiedzią, to koniecznie czytaj dalej!

Jak myślisz, co łączy historię Zosi, Piotrka i Marty?

Przedstawiliśmy w nich naszych klientów i ich relacje z czworonogami oraz zmagania w poszukiwaniu wiedzy i informacji zanim trafili na konsultacje z zespołem Co Mówi Pies™. Wspólnie z sukcesem osiągnęliśmy harmonijne rozwiązania opisanych problemów, a wszystkie opowieści zakończyły się happy endem.

Mamy za sobą kilkanaście tysięcy podobnych historii. Stoi za nimi zawsze konkretny człowiek i konkretny pies, ale pewne mechanizmy powstawania i rozwiązywania problemów wielokrotnie się powtarzają.

Uznaliśmy, że w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie opracujemy metodę, która skutecznie pomoże właścicielom  w budowaniu  zdrowych i dobrych relacji z psami przy znajomości i poszanowaniu wzajemnych różnic gatunkowych.

 • Czy stać Cię na to, aby dalej podejmować próby, popełniać błędy i szukać na własną rękę rozwiązań problemów z Twoim psem?
 • Jak byś się czuł/a, gdybyś poznał/a skuteczne i sprawdzone patenty na wspólne udane życie z czworonogiem?
 • Ile dałabyś/dałbyś za spokój oraz przekonanie graniczące z pewnością, że otrzymujesz komplet sprawdzonych i skutecznych metod, które rozwiążą Twoje dotychczasowe problemy, pozwolą na nowo ułożyć dobre relacje z psem i zagwarantują wzajemne porozumienie?
 • Ile to jest dla Ciebie warte?

Z pewnością zastanawiasz się, dlaczego miałabyś/miałbyś nam zaufać, skoro do tej pory nie trafiłaś/eś na nikogo, kto skutecznie by Ci pomógł.

Poznaj twórców Programu

Ireneusz Czerniejewski

 

Trener psów i behawiorysta z ponad 20-letnim stażem i ogromnym doświadczeniem. Człowiek od zadań specjalnych i trudnych psich przypadków. Specjalizuje się w pracy z psami lękliwymi, nadpobudliwymi i agresywnymi. Pomógł kilkunastu tysiącom psów i ich właścicieli.  Założyciel i prezes Fundacji Dwa Plus Cztery.

 

 

Alicja Milewska

 

Trenerka psów i certyfikowana behawiorystka COAPE z kilkunastoletnim doświadczeniem. W ciągu swojej kariery pomogła około trzem tysiącom psów z różnorodnymi problemami – uporczywym szczekaniem, wyciem, gryzieniem, agresją, niszczeniem przedmiotów, pobudzeniem, czy zachowaniami autodestrukcyjnymi.

Wspólnie tworzymy ZESPÓŁ CO MÓWI PIES™, w ramach którego dzielimy się wiedzą i obserwacjami na temat psiego zachowania, emocji i relacji, obalamy mity oraz potwierdzamy fakty. Misją zespołu jest wspieranie właścicieli w budowaniu prawidłowych relacji ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi oraz rozumieniu psiego języka. 

 

Piszemy artykuły i e-booki, prowadzimy webinary, a także emitujemy całą masą bezpłatnej wiedzy na temat psów, z której w każdym miesiącu korzystają tysiące osób w całej Polsce.

Poznaj opinie na temat naszej pracy

Serdecznie zapraszamy Cię do udziału w projekcie

„PIES SAM W DOMU. Jak poradzić sobie z lękiem separacyjnym.”

Zobacz, co konkretnie dla Ciebie przygotowaliśmy i dlaczego jesteśmy przekonani, że po zakończeniu szkolenia rozwiniesz swoje kompetencje, rozwiążesz problemy i ułożysz relacje z psem!

 • ZBUDUJESZ lub naprawisz relacje ze swoim psem – dzięki czemu stworzysz solidny fundament do dalszych działań
 • DOWIESZ SIĘ, gdzie leżą przyczyny problematycznych zachowań psa i będziesz mogła/mógł je wyeliminować
 • NAUCZYSZ SIĘ, jak dostrzegać pierwsze niepokojące symptomy w emocjach czworonoga i zapobiegać ich eskalacji zanim przerodzą się w poważny kryzys dla Ciebie i otoczenia
 • POZNASZ skuteczne terapie i ćwiczenia, które rozwiążą większość Twoich domowych problemów z psem – wycie, szczekanie, gryzienie przedmiotów, chodzenie za Tobą krok w krok… będą tylko niemiłym wspomnieniem
 • ZAINSPIRUJESZ SIĘ prawdziwymi historiami psiaków i ich właścicieli – przeanalizujesz krok po kroku określony problem i zastosowane przez szkoleniowców strategie rozwiązania
 • UTRWALISZ zdobywaną wiedzę wykonując przygotowane ćwiczenia i rozwiązując testy
 • PODEJMIESZ 21 dniowe wyzwanie, podczas którego w praktyce wdrożysz najlepsze zasady i metody pracy z psem
 • OTRZYMASZ mocne wsparcie od innych właścicieli czworonogów i będziesz mogła/mógł podzielisz się z nimi swoimi doświadczeniami w zamkniętej grupie na Facebooku
 • SKONSULTUJESZ wszystkie wątpliwości dotyczące relacji i problemów z psem z certyfikowanymi behawiorystami w trakcie sesji live w zamkniętej grupie na Facebooku oraz podczas indywidualnych sesji
 • UZYSKASZ potwierdzenie swoich kompetencji w postaci dyplomu ukończenia kursu
CHCĘ DOŁĄCZYĆ DO SZKOLENIA JUŻ TERAZ!

Nie muszę czytać dalej

 

MODUŁY SZKOLENIA

 
 

Relacja z psem – dom i rodzina

 
 
 

Relacja z psem – modele przywiązania

 
 
 

Zachowanie psa – trzy lampki ostrzegawcze

 
 
 

Stres psa i emocje właściciela

 
 
 

Zostań behawiorystą swojego psa

 
 
 

9 ćwiczeń, które zmienią Twoje życie

 
 
 

Kiedy problem nie mija

leki – fakty i mity

 
 
CHCĘ DOŁĄCZYĆ DO SZKOLENIA JUŻ TERAZ!

Nie muszę czytać dalej

 

 

SZCZEGÓŁOWA AGENDA KURSU

1) Relacja z psem – dwa światy

2) Dom, rodzina, relacja

3) Jaką relację masz ze swoim psem – modele przywiązania

4) Bądź bezpieczną bazą dla psa (model ufny)

5) Mój pies się obraził (model lękowo-unikający)

6) Jak bardzo kontrolujesz psa? (model lękowo-ambiwalentny)

7) Chaos i awersja w relacji (model zdezorganizowany)

8) Ważne zachowania psa – czy już macie problem w domu?

9) Obserwuj! Pierwsze ostrzeżenie – zachowania, na które koniecznie zwracaj uwagę

10) Zacznij działać! Tego już nie możesz zignorować

11) Nie trać ani chwili! Co, kiedy masz duży problem z psem?

12) Pies się stresuje – czy to rozpoznajesz?

13) Wszystko, czego nie wiesz o stresie u psa… a powinnaś/powinienieś

14) Wyje, szczeka, niszczy, a może załatwia się w domu? Pies wcale tego nie chce

15) Zarządzaj swoimi emocjami, a pomożesz psu – jak to zrobić?

16) Jak karać psa? Czy klatka i kaganiec w domu to dobry pomysł?

17) Rozwiązywanie problemów – 5 kroków skutecznej terapii

18) Dieta i zdrowie – o czym nie mówi większość specjalistów

19) Co ma spacer do zachowania psa w domu? Zdradzamy sekret!

20) 9 ćwiczeń, które zmienią Twoje życie z psem i rozwiążą większość domowych problemów

21) Rytuał miziania – co i jak?

22) Bądź niedostępna/y – dlaczego to pomoże psu?

23) Jak spać z psem – zasady

24) Policz, ile masz drzwi w domu – jak Ci to pomoże przy problemach z lękiem separacyjnym?

25) KOOOOONIEC – jak prawidłowo mówić to proste słowo?

26) Trening „pokojowy” – czy znasz i stosujesz?

27) Robienie psa “w jajo”

28) Czynności „okołowyjściowe” – jak je koduje Twój pies i dlaczego nie chce, żebyś wychodził/a?

29) Nie chce zostać sam w domu? Pij kawę na schodach!

30) Kiedy problem nie mija. Leki – fakty i mity

ELEMENTY DODATKOWE I BONUSY

 • Zestaw ćwiczeń
 • Zamknięta grupa na Facebooku dla uczestników szkolenia
 • 5 x spotkanie live na Facebooku z behawiorystką Alicją Milewską
 • Mapa myśli – słowa klucze
 • Zapamiętaj! Najważniejsze cytaty z lekcji
 • Grywalizacja
 • Dyplom ukończenia szkolenia
 • 3 x case study – jak rozwiązać najtrudniejsze problemy z psem w domu – realne przykłady i zastosowane strategie krok po kroku
 • E-book “26 rozwiązań na lęk separacyjny. Co robić, gdy pies wyje i niszczy?”
 • 21-dniowy interaktywny Everyday Challenge “Pańcio i Pikuś kontra problem”
 • Wieczór on-line z naszymi Ekspertami – Alicją Milewską oraz Ireneuszem Czerniejewskim
 • Gratisowe gościnne nagranie Zuzanny Rybarczyk, specjalistki metody Tellington TTouch

Wartość elementów dodatkowych wynosi 1532 zł

 • Ok, chcę wejść na pokład szkolenia, ale ile to wszystko będzie kosztować?

.Wartość szkolenia i wszystkich bonusów wynosi 1 990 zł

 

Chcemy jednak umożliwić jak największej liczbie osób skorzystanie z tego szkolenia i zbudowanie ze swoimi psami wspaniałych relacji, dlatego…

obniżyliśmy ceny wszystkich pakietów aż o blisko 50% !

Kurs w pakiecie standardowym kupisz już za 478 zł!

 

Dostęp do materiałów gwarantujemy przez cały rok,

ale szkolenie przerobisz nawet w 5 tygodni. 

 

Możesz zatem kupić świetny kurs i pracować ze swoim psem już za…

15 zł dziennie

To tyle, ile kosztuje przeciętny gryzak dla psa.

 

Przyznasz, że to naprawdę bardzo niska cena.

Tak, kurs „PIES SAM W DOMU. Jak poradzić sobie z lękiem separacyjnym.”

jest już dostępny od 478 zł!

 

STANDARD

Wartość 910 zł

Cena: 478 zł

 • 30 lekcji kursu w 7 modułach
 • 10 godzin nagrań
 • Grywalizacja
 • Gratisowe, gościnne nagranie Zuzanny Rybarczyk, specjalistki metody Tellington TTouch
 • Zestaw ćwiczeń do kursu
 • Mapa myśli – słowa klucze
 • Zapamiętaj! Najważniejsze cytaty z lekcji
 • 365 dni dostępu do materiałów
 • Dyplom ukończenia szkolenia
 • Zamknięta grupa na Facebooku dla uczestników kursu
 • 5 spotkań live z Alicją Milewską w grupie na Facebooku
  (1 spotkanie tygodniowo po 40 minut)

PREMIUM

Wartość 1380 zł

Cena: 749 zł

 • 30 lekcji kursu w 7 modułach
 • 10 godzin nagrań
 • Grywalizacja
 • Gratisowe, gościnne nagranie Zuzanny Rybarczyk, specjalistki metody Tellington TTouch
 • Zestaw ćwiczeń do kursu
 • Mapa myśli – słowa klucze
 • Zapamiętaj! Najważniejsze cytaty z lekcji
 • 365 dni dostępu do materiałów
 • Dyplom ukończenia szkolenia
 • Zamknięta grupa na Facebooku dla uczestników kursu
 • 5 spotkań live z Alicją Milewską w grupie na Facebooku
  (1 spotkanie tygodniowo po 40 minut)
 • E-book „26 rozwiązań na lęk separacyjny. Co robić, gdy pies wyje i niszczy?”
 • 3 x case study – najtrudniejsze problemy w domu i jak je rozwiązać – realne przykłady i zastosowane strategie krok po kroku
 • 21-dniowy interaktywny Everyday Challenge „Pańcio i Pikuś kontra problem”

VIP*

Wartość 2010 zł

Cena: 1118 zł

 • 30 lekcji kursu w 7 modułach
 • 10 godzin nagrań
 • Grywalizacja
 • Gratisowe, gościnne nagranie Zuanny Rybarczyk, specjalistki metody Tellington TTouch
 • Zestaw ćwiczeń do kursu
 • Mapa myśli – słowa klucze
 • Zapamiętaj! Najważniejsze cytaty z lekcji
 • 365 dni dostępu do materiałów
 • Dyplom ukończenia szkolenia
 • Zamknięta grupa na Facebooku dla uczestników kursu
 • 5 spotkań live z Alicją Milewską w grupie na Facebooku
  (1 spotkanie tygodniowo po 40 minut)
 • E-book „26 rozwiązań na lęk separacyjny. Co robić, gdy pies wyje i niszczy?”
 • 3 x case study – najtrudniejsze problemy w domu i jak je rozwiązać – realne przykłady i zastosowane strategie krok po kroku
 • 21-dniowy interaktywny Everyday Challenge „Pańcio i Pikuś kontra problem”
 • Wieczór on-line z naszymi Ekspertami – Alicją Milewską oraz Ireneuszem Czerniejewskim
 
 

*Liczba miejsc ograniczona do 30 osób

 • No dobrze, ale czy to faktycznie dobra inwestycja?

Popatrz, w samym PAKIECIE STANDARD otrzymujesz dostęp do 30 lekcji  w 7 modułach – to ponad 10 godzin nagrań. Do tego przygotowaliśmy zeszyt ćwiczeń, który dodatkowo uporządkuje Twoją wiedzę. W specjalnej grupie na Facebooku będziesz mogła/mógł spotkać się z innymi uczestnikami szkolenia, podzielić się swoimi problemami, uzyskać wsparcie, nawiązać ciekawe znajomości. 

Zdajemy sobie sprawę, że podczas pracy nad kursem mogą pojawić się wątpliwości, dlatego zaplanowaliśmy w każdym z 5 tygodni nauki – live w grupie na Facebooku z certyfikowaną behawiorystką Alicją Milewską, która będzie odpowiadać na Wasze pytania dotyczące zagadnień z kursu.

PAKIET PREMIUM uzupełniamy dodatkowo o e-book, dotyczący lęku separacyjnego, a także kompendium na temat najtrudniejszych problemów, jakie pojawiają się w relacjach z psami w domu omówione na trzech realnych przykładach. To źródło bezcennej wiedzy, w której podzielimy się z Tobą sprawdzonymi metodami działania w poszczególnych przypadkach.

Dodatkowo dla utrwalenia dodaliśmy 21-dniowe interaktywne wyzwanie, dzięki któremu będziesz mógł weryfikować przyswajane wiadomości i weryfikować na przykładach konkretnych przykładach.

W PAKIECIE VIP absolutnym hitem jest wieczór online spędzony z dwójką czołowych behawiorystów – Alicją Milewską i Irkiem Czerniejewskim.  Korzystaj! Możesz ich zapytać właściwie o każdą ważną sprawę w pracy z Twoim psem. Taka okazja, w tak dobrej cenie naprawdę nie zdarza się często, żeby nie powiedzieć nigdy!

Posłuchaj, jesteśmy tak pewni jakości tego projektu, że…

otrzymujesz od nas gwarancję 100% zwrotu kosztów

 

Jeśli po dwóch pierwszym lekcjach stwierdzisz, że to nie dla Ciebie i wycofasz się wysyłając do nas mail do 48 godzin od momentu zakupu, to zwrócimy Ci bez zbędnych pytań całą kwotę, jaką zainwestowałaś/eś.

Co Cię jeszcze powstrzymuje przed podjęciem decyzji?

 

Ceny, które widzisz powyżej są specjalne
i obowiązują tylko do 25 kwietnia, do godziny 22:00

 

Po tym terminie zamykamy zapisy i skupiamy się na nauce.

 

A zatem nie zwlekaj już dłużej

Wchodzę na pokład szkolenia

To nie jest zwykłe szkolenie, w jakich być może uczestniczyłaś/eś do tej pory.

Dlaczego?

Ponieważ będzie ono wymagało od Ciebie zaangażowania na 100%!

My damy z siebie wszystko i podzielimy się z Tobą wiedzą oraz najlepszymi sprawdzonymi praktykami, a także materiałami gotowymi do wdrożenia od zaraz. Ty musisz dać od siebie także MAKSIMUM MOCY, tak aby osiągnąć razem ze swoim psem efekty, o jakie nam chodzi, a o jakich boisz się jeszcze nawet marzyć…


To, czy zainwestujesz w ten kurs, czy nie, w żaden nie zmieni naszego życia, ale ogromnie dużo zmieni się u Ciebie! Jesteśmy przekonani, że po przerobieniu szkolenia i uzyskaniu dyplomu stwierdzisz, że to były świetnie zainwestowane pieniądze.

Masz dwie możliwości:

 • Możesz zdecydować, że najbliższych kilka miesięcy będzie naprawdę przełomowych w budowaniu lub zmianie Twojej relacji z psem…
 • …albo zlekceważyć tę wiadomość i zostać w tym samym miejscu i z tymi samymi problemami.

To, że tutaj jesteś i czytasz tę ofertę, to na pewno nie jest przypadek

Zastanów się przez chwilę i podejmij właściwą decyzję

To, czy zainwestujesz w ten kurs, czy nie, w żaden nie zmieni naszego życia, ale ogromnie dużo zmieni się u Ciebie! Jesteśmy przekonani, że po przerobieniu szkolenia i uzyskaniu dyplomu stwierdzisz, że to były świetnie zainwestowane pieniądze.

 
 

STANDARD

Wartość 910 zł

Cena: 478 zł

 • 30 lekcji kursu w 7 modułach
 • 10 godzin nagrań
 • Grywalizacja
 • Gratisowe, gościnne nagranie Zuzanny Rybarczyk, specjalistki metody Tellington TTouch
 • Zestaw ćwiczeń do kursu
 • Mapa myśli – słowa klucze
 • Zapamiętaj! Najważniejsze cytaty z lekcji
 • 365 dni dostępu do materiałów
 • Dyplom ukończenia szkolenia
 • Zamknięta grupa na Facebooku dla uczestników kursu
 • 5 spotkań live z Alicją Milewską w grupie na Facebooku
  (1 spotkanie tygodniowo po 40 minut)

PREMIUM

Wartość 1380 zł

Cena: 749 zł

 • 30 lekcji kursu w 7 modułach
 • 10 godzin nagrań
 • Grywalizacja
 • Gratisowe gościnne nagranie Zuzanny Rybarczyk, specjalistki metody Tellington TTouch
 • Zestaw ćwiczeń do kursu
 • Mapa myśli – słowa klucze
 • Zapamiętaj! Najważniejsze cytaty z lekcji
 • 365 dni dostępu do materiałów
 • Dyplom ukończenia szkolenia
 • Zamknięta grupa na Facebooku dla uczestników kursu
 • 5 spotkań live z Alicją Milewską w grupie na Facebooku
  (1 spotkanie tygodniowo po 40 minut)
 • E-book „26 rozwiązań na lęk separacyjny. Co robić, gdy pies wyje i niszczy?”
 • 3 x case study – najtrudniejsze problemy w domu i jak je rozwiązać – realne przykłady i zastosowane strategie krok po kroku
 • 21-dniowy interaktywny Everyday Challenge „Pańcio i Pikuś kontra problem”

VIP*

Wartość 2010 zł

Cena: 1118 zł

 • 30 lekcji kursu w 7 modułach
 • 10 godzin nagrań
 • Grywalizacja
 • Gratisowe gościnne nagranie Zuzanny Rybarczyk, specjalistki metody Tellington TTouch
 • Zestaw ćwiczeń do kursu
 • Mapa myśli – słowa klucze
 • Zapamiętaj! Najważniejsze cytaty z lekcji
 • 365 dni dostępu do materiałów
 • Dyplom ukończenia szkolenia
 • Zamknięta grupa na Facebooku dla uczestników kursu
 • 5 spotkań live z Alicją Milewską w grupie na Facebooku
  (1 spotkanie tygodniowo po 40 minut)
 • E-book „26 rozwiązań na lęk separacyjny. Co robić, gdy pies wyje i niszczy?”
 • 3 x case study – najtrudniejsze problemy w domu i jak je rozwiązać – realne przykłady i zastosowane strategie krok po kroku
 • 21-dniowy interaktywny Everyday Challenge „Pańcio i Pikuś kontra problem”
 • Wieczór on-line z naszymi Ekspertami – Alicją Milewską oraz Ireneuszem Czerniejewskim
 
 
*Liczba miejsc ograniczona do 30 osób

Jeszcze to czytasz?

 

Ta oferta nie będzie trwać wiecznie i skończy się za kilka dni!!!

 • Tak, wchodzę w to!
 • Wiem, że otrzymuję 30 lekcji kursu w 7 modułach
 • Wiem, że dostaję zeszyt ćwiczeń, który na bieżąco pozwoli mi porządkować moją wiedzę
 • Wiem, że mam dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w ramach której przez kolejnych 5 tygodni kursu będą odbywały się spotkania live z behawiorystką Alicją Milewską
 • Wiem, że mam gwarancję zwrotu kosztów przez 48 godzin od zakupu
 • Wiem, że otrzymam dyplom ukończenia szkolenia
 • Wiem, że mogę skorzystać z super dodatków w ramach pakietów Premium i VIP
 • Wiem, że udział w Projekcie może przynieść mi wymierne efekty i pozwolić na zbudowanie dobrej relacji z psem
Wchodzę na pokład szkolenia
 kurs

TERAZ CZAS NA TWOJĄ HISTORIĘ

Wracamy do naszych pytań… Czy odnalazłaś/eś siebie w tych opowieściach?

 • Czy miałaś/eś kiedykolwiek problemy ze swoim psem, których nie potrafiłaś/eś rozwiązać?
 • Czy starałaś/eś się zbudować z psem świetne relacje, ale współpraca z jakichś przyczyn nie układała się tak, jak to opisano w poradnikach lub jak to sobie wyobrażałaś/eś?
 • Czy czułaś/eś się kiedykolwiek bezradna/y lub rozgoryczona/y, że to wszystko nie tak miało wyglądać?
 • Czy poświęcałaś/eś masę czasu na szukanie pomocy w książkach, w internecie, u specjalistów, ale wiedza, jaką otrzymałaś/eś na temat relacji z psami nie układała się w logiczny proces?
 • Czy trafiałaś/eś na sprzeczne informacje dotyczące wychowania i szkolenia psów, które ciężko było Ci zweryfikować?
 • Czy uznałaś/eś po wielu nieudanych próbach korekty zachowań u psa, że ta „walka” nie ma sensu, a Ty jesteś na z góry przegranej pozycji?
 • Czy marzyłaś/eś o tym, aby ktoś wytłumaczył Ci krok po kroku z czego wynikają reakcje i zachowania Twojego psa oraz jakie przyczyny za nimi stoją?

Jeśli choć raz odpowiedziałaś/eś TAK
albo zawahałaś/eś się nad odpowiedzią, to koniecznie czytaj dalej!

Jak myślisz, co łączy historię Zosi, Piotrka i Marty?

Przedstawiliśmy w nich naszych klientów i ich relacje z czworonogami oraz zmagania w poszukiwaniu wiedzy i informacji zanim trafili na konsultacje z zespołem Co Mówi Pies™. Wspólnie z sukcesem osiągnęliśmy harmonijne rozwiązania opisanych problemów, a wszystkie opowieści zakończyły się happy endem.

Mamy za sobą kilkanaście tysięcy podobnych historii. Stoi za nimi zawsze konkretny człowiek i konkretny pies, ale pewne mechanizmy powstawania i rozwiązywania problemów wielokrotnie się powtarzają.

Uznaliśmy, że w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie opracujemy metodę, która skutecznie pomoże właścicielom  w budowaniu  zdrowych i dobrych relacji z psami przy znajomości i poszanowaniu wzajemnych różnic gatunkowych.

 • Czy stać Cię na to, aby dalej podejmować próby, popełniać błędy i szukać na własną rękę rozwiązań problemów z Twoim psem?
 • Jak byś się czuł/a, gdybyś poznał/a skuteczne i sprawdzone patenty na wspólne udane życie z czworonogiem?
 • Ile dałabyś/dałbyś za spokój oraz przekonanie graniczące z pewnością, że otrzymujesz komplet sprawdzonych i skutecznych metod, które rozwiążą Twoje dotychczasowe problemy, pozwolą na nowo ułożyć dobre relacje z psem i zagwarantują wzajemne porozumienie?
 • Ile to jest dla Ciebie warte?

Z pewnością zastanawiasz się, dlaczego miałabyś/miałbyś nam zaufać, skoro do tej pory nie trafiłaś/eś na nikogo, kto skutecznie by Ci pomógł.

Poznaj twórców Programu

Ireneusz Czerniejewski

 

Trener psów i behawiorysta z ponad 20-letnim stażem i ogromnym doświadczeniem. Człowiek od zadań specjalnych i trudnych psich przypadków. Specjalizuje się w pracy z psami lękliwymi, nadpobudliwymi i agresywnymi. Pomógł kilkunastu tysiącom psów i ich właścicieli.  Założyciel i prezes Fundacji Dwa Plus Cztery.

Alicja Milewska

 

Trenerka psów i certyfikowana behawiorystka COAPE z kilkunastoletnim doświadczeniem. W ciągu swojej kariery pomogła około trzem tysiącom psów z różnorodnymi problemami – uporczywym szczekaniem, wyciem, gryzieniem, agresją, niszczeniem przedmiotów, pobudzeniem, czy zachowaniami autodestrukcyjnymi.

Wspólnie tworzymy ZESPÓŁ CO MÓWI PIES™, w ramach którego dzielimy się wiedzą i obserwacjami na temat psiego zachowania, emocji i relacji, obalamy mity oraz potwierdzamy fakty. Misją zespołu jest wspieranie właścicieli w budowaniu prawidłowych relacji ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi oraz rozumieniu psiego języka. 

Piszemy artykuły i e-booki, prowadzimy webinary, a także emitujemy całą masą bezpłatnej wiedzy na temat psów, z której w każdym miesiącu korzystają tysiące osób w całej Polsce.

Poznaj opinie na temat naszej pracy

Serdecznie zapraszamy Cię do udziału w projekcie

„PIES SAM W DOMU. Jak poradzić sobie z lękiem separacyjnym.”

Zobacz, co konkretnie dla Ciebie przygotowaliśmy i dlaczego jesteśmy przekonani, że po zakończeniu szkolenia rozwiniesz swoje kompetencje, rozwiążesz problemy i ułożysz relacje z psem!

 • ZBUDUJESZ lub naprawisz relacje ze swoim psem – dzięki czemu stworzysz solidny fundament do dalszych działań
 • DOWIESZ SIĘ, gdzie leżą przyczyny problematycznych zachowań psa i będziesz mogła/mógł je wyeliminować
 • NAUCZYSZ SIĘ, jak dostrzegać pierwsze niepokojące symptomy w emocjach czworonoga i zapobiegać ich eskalacji zanim przerodzą się w poważny kryzys dla Ciebie i otoczenia
 • POZNASZ skuteczne terapie i ćwiczenia, które rozwiążą większość Twoich domowych problemów z psem – wycie, szczekanie, gryzienie przedmiotów, chodzenie za Tobą krok w krok… będą tylko niemiłym wspomnieniem
 • ZAINSPIRUJESZ SIĘ prawdziwymi historiami psiaków i ich właścicieli – przeanalizujesz krok po kroku określony problem i zastosowane przez szkoleniowców strategie rozwiązania
 • UTRWALISZ zdobywaną wiedzę wykonując przygotowane ćwiczenia i rozwiązując testy
 • PODEJMIESZ 21 dniowe wyzwanie, podczas którego w praktyce wdrożysz najlepsze zasady i metody pracy z psem
 • OTRZYMASZ mocne wsparcie od innych właścicieli czworonogów i będziesz mogła/mógł podzielisz się z nimi swoimi doświadczeniami w zamkniętej grupie na Facebooku
 • SKONSULTUJESZ wszystkie wątpliwości dotyczące relacji i problemów z psem z certyfikowanymi behawiorystami w trakcie sesji live w zamkniętej grupie na Facebooku oraz podczas indywidualnych sesji
 • UZYSKASZ potwierdzenie swoich kompetencji w postaci dyplomu ukończenia kursu
CHCĘ DOŁĄCZYĆ DO SZKOLENIA JUŻ TERAZ!

Nie muszę czytać dalej

MODUŁY SZKOLENIA

 
 

Relacja z psem – dom i rodzina

 
 
 

Relacja z psem – modele przywiązania

 
 
 

Zachowanie psa – trzy lampki ostrzegawcze

 
 
 

Stres psa i emocje właściciela

 
 
 

Zostań behawiorystą swojego psa

 
 
 

9 ćwiczeń, które zmienią Twoje życie

 
 
 

Kiedy problem nie mija

leki – fakty i mity

 
 
CHCĘ DOŁĄCZYĆ DO SZKOLENIA JUŻ TERAZ!

Nie muszę czytać dalej

 

SZCZEGÓŁOWA AGENDA KURSU

1) Relacja z psem – dwa światy

2) Dom, rodzina, relacja

3) Jaką relację masz ze swoim psem – modele przywiązania

4) Bądź bezpieczną bazą dla psa (model ufny)

5) Mój pies się obraził (model lękowo-unikający)

6) Jak bardzo kontrolujesz psa? (model lękowo-ambiwalentny)

7) Chaos i awersja w relacji (model zdezorganizowany)

8) Ważne zachowania psa – czy już macie problem w domu?

9) Obserwuj! Pierwsze ostrzeżenie – zachowania, na które koniecznie zwracaj uwagę

10) Zacznij działać! Tego już nie możesz zignorować

11) Nie trać ani chwili! Co, kiedy masz duży problem z psem?

12) Pies się stresuje – czy to rozpoznajesz?

13) Wszystko, czego nie wiesz o stresie u psa… a powinnaś/powinienieś

14) Wyje, szczeka, niszczy, a może załatwia się w domu? Pies wcale tego nie chce

15) Zarządzaj swoimi emocjami, a pomożesz psu – jak to zrobić?

16) Jak karać psa? Czy klatka i kaganiec w domu to dobry pomysł?

17) Rozwiązywanie problemów – 5 kroków skutecznej terapii

18) Dieta i zdrowie – o czym nie mówi większość specjalistów

19) Co ma spacer do zachowania psa w domu? Zdradzamy sekret!

20) 9 ćwiczeń, które zmienią Twoje życie z psem i rozwiążą większość domowych problemów

21) Rytuał miziania – co i jak?

22) Bądź niedostępna/y – dlaczego to pomoże psu?

23) Jak spać z psem – zasady

24) Policz, ile masz drzwi w domu – jak Ci to pomoże przy problemach z lękiem separacyjnym?

25) KOOOOONIEC – jak prawidłowo mówić to proste słowo?

26) Trening „pokojowy” – czy znasz i stosujesz?

27) Robienie psa “w jajo”

28) Czynności „okołowyjściowe” – jak je koduje Twój pies i dlaczego nie chce, żebyś wychodził/a?

29) Nie chce zostać sam w domu? Pij kawę na schodach!

30) Kiedy problem nie mija. Leki – fakty i mity

ELEMENTY DODATKOWE I BONUSY

 • Zestaw ćwiczeń
 • Zamknięta grupa na Facebooku dla uczestników szkolenia
 • 5 x spotkanie live na Facebooku z behawiorystką Alicją Milewską
 • Mapa myśli – słowa klucze
 • Zapamiętaj! Najważniejsze cytaty z lekcji
 • Grywalizacja
 • Dyplom ukończenia szkolenia
 • 3 x case study – jak rozwiązać najtrudniejsze problemy z psem w domu – realne przykłady i zastosowane strategie krok po kroku
 • E-book “26 rozwiązań na lęk separacyjny. Co robić, gdy pies wyje i niszczy?”
 • 21-dniowy interaktywny Everyday Challenge “Pańcio i Pikuś kontra problem”
 • Wieczór on-line z naszymi Ekspertami – Alicją Milewską oraz Ireneuszem Czerniejewskim
 • Gratisowe gościnne nagranie Zuzanny Rybarczyk, specjalistki metody Tellington TTouch

Wartość elementów dodatkowych wynosi 1532 zł

 • Ok, chcę wejść na pokład szkolenia, ale ile to wszystko będzie kosztować?

.Wartość szkolenia i wszystkich bonusów wynosi 1 990 zł

 

Chcemy jednak umożliwić jak największej liczbie osób skorzystanie z tego szkolenia i zbudowanie ze swoimi psami wspaniałych relacji, dlatego…

obniżyliśmy ceny wszystkich pakietów aż o blisko 50% !

Kurs w pakiecie standardowym kupisz już za 478 zł!

 

Dostęp do materiałów gwarantujemy przez cały rok,

ale szkolenie przerobisz nawet w 5 tygodni. 

 

Możesz zatem kupić świetny kurs i pracować ze swoim psem już za…

15 zł dziennie

To tyle, ile kosztuje przeciętny gryzak dla psa.

Przyznasz, że to naprawdę bardzo niska cena.

Tak, kurs „PIES SAM W DOMU. Jak poradzić sobie z lękiem separacyjnym.”

jest już dostępny od 478 zł!

 

STANDARD

Wartość 910 zł

Cena: 478 zł

 • 30 lekcji kursu w 7 modułach
 • 10 godzin nagrań
 • Grywalizacja
 • Gratisowe, gościnne nagranie Zuzanny Rybarczyk, specjalistki metody Tellington TTouch
 • Zestaw ćwiczeń do kursu
 • Mapa myśli – słowa klucze
 • Zapamiętaj! Najważniejsze cytaty z lekcji
 • 365 dni dostępu do materiałów
 • Dyplom ukończenia szkolenia
 • Zamknięta grupa na Facebooku dla uczestników kursu
 • 5 spotkań live z Alicją Milewską w grupie na Facebooku
  (1 spotkanie tygodniowo po 40 minut)

PREMIUM

Wartość 1380 zł

Cena: 749 zł

 • 30 lekcji kursu w 7 modułach
 • 10 godzin nagrań
 • Grywalizacja
 • Gratisowe, gościnne nagranie Zuzanny Rybarczyk, specjalistki metody Tellington TTouch
 • Zestaw ćwiczeń do kursu
 • Mapa myśli – słowa klucze
 • Zapamiętaj! Najważniejsze cytaty z lekcji
 • 365 dni dostępu do materiałów
 • Dyplom ukończenia szkolenia
 • Zamknięta grupa na Facebooku dla uczestników kursu
 • 5 spotkań live z Alicją Milewską w grupie na Facebooku
  (1 spotkanie tygodniowo po 40 minut)
 • E-book „26 rozwiązań na lęk separacyjny. Co robić, gdy pies wyje i niszczy?”
 • 3 x case study – najtrudniejsze problemy w domu i jak je rozwiązać – realne przykłady i zastosowane strategie krok po kroku
 • 21-dniowy interaktywny Everyday Challenge „Pańcio i Pikuś kontra problem”

VIP*

Wartość 2010 zł

Cena: 1118 zł

 • 30 lekcji kursu w 7 modułach
 • 10 godzin nagrań
 • Grywalizacja
 • Gratisowe, gościnne nagranie Zuanny Rybarczyk, specjalistki metody Tellington TTouch
 • Zestaw ćwiczeń do kursu
 • Mapa myśli – słowa klucze
 • Zapamiętaj! Najważniejsze cytaty z lekcji
 • 365 dni dostępu do materiałów
 • Dyplom ukończenia szkolenia
 • Zamknięta grupa na Facebooku dla uczestników kursu
 • 5 spotkań live z Alicją Milewską w grupie na Facebooku
  (1 spotkanie tygodniowo po 40 minut)
 • E-book „26 rozwiązań na lęk separacyjny. Co robić, gdy pies wyje i niszczy?”
 • 3 x case study – najtrudniejsze problemy w domu i jak je rozwiązać – realne przykłady i zastosowane strategie krok po kroku
 • 21-dniowy interaktywny Everyday Challenge „Pańcio i Pikuś kontra problem”
 • Wieczór on-line z naszymi Ekspertami – Alicją Milewską oraz Ireneuszem Czerniejewskim
 
 

*Liczba miejsc ograniczona do 30 osób

 • No dobrze, ale czy to faktycznie dobra inwestycja?

Popatrz, w samym PAKIECIE STANDARD otrzymujesz dostęp do 30 lekcji  w 7 modułach – to ponad 10 godzin nagrań. Do tego przygotowaliśmy zeszyt ćwiczeń, który dodatkowo uporządkuje Twoją wiedzę. W specjalnej grupie na Facebooku będziesz mogła/mógł spotkać się z innymi uczestnikami szkolenia, podzielić się swoimi problemami, uzyskać wsparcie, nawiązać ciekawe znajomości. 

Zdajemy sobie sprawę, że podczas pracy nad kursem mogą pojawić się wątpliwości, dlatego zaplanowaliśmy w każdym z 5 tygodni nauki – live w grupie na Facebooku z certyfikowaną behawiorystką Alicją Milewską, która będzie odpowiadać na Wasze pytania dotyczące zagadnień z kursu.

PAKIET PREMIUM uzupełniamy dodatkowo o e-book, dotyczący lęku separacyjnego, a także kompendium na temat najtrudniejszych problemów, jakie pojawiają się w relacjach z psami w domu omówione na trzech realnych przykładach. To źródło bezcennej wiedzy, w której podzielimy się z Tobą sprawdzonymi metodami działania w poszczególnych przypadkach.

Dodatkowo dla utrwalenia dodaliśmy 21-dniowe interaktywne wyzwanie, dzięki któremu będziesz mógł weryfikować przyswajane wiadomości i weryfikować na przykładach konkretnych przykładach.

W PAKIECIE VIP absolutnym hitem jest wieczór online spędzony z dwójką czołowych behawiorystów – Alicją Milewską i Irkiem Czerniejewskim.  Korzystaj! Możesz ich zapytać właściwie o każdą ważną sprawę w pracy z Twoim psem. Taka okazja, w tak dobrej cenie naprawdę nie zdarza się często, żeby nie powiedzieć nigdy!

Posłuchaj, jesteśmy tak pewni jakości tego projektu, że…

otrzymujesz od nas gwarancję 100% zwrotu kosztów

 

Jeśli po dwóch pierwszym lekcjach stwierdzisz, że to nie dla Ciebie i wycofasz się wysyłając do nas mail do 48 godzin od momentu zakupu, to zwrócimy Ci bez zbędnych pytań całą kwotę, jaką zainwestowałaś/eś.

Co Cię jeszcze powstrzymuje przed podjęciem decyzji?

 

Ceny, które widzisz powyżej są specjalne
i obowiązują tylko do 25 kwietnia, do godziny 22:00


Po tym terminie zamykamy zapisy i skupiamy się na nauce.


A zatem nie zwlekaj już dłużej

Wchodzę na pokład szkolenia

To nie jest zwykłe szkolenie, w jakich być może uczestniczyłaś/eś do tej pory.

Dlaczego?

Ponieważ będzie ono wymagało od Ciebie zaangażowania na 100%!

My damy z siebie wszystko i podzielimy się z Tobą wiedzą oraz najlepszymi sprawdzonymi praktykami, a także materiałami gotowymi do wdrożenia od zaraz. Ty musisz dać od siebie także MAKSIMUM MOCY, tak aby osiągnąć razem ze swoim psem efekty, o jakie nam chodzi, a o jakich boisz się jeszcze nawet marzyć…


To, czy zainwestujesz w ten kurs, czy nie, w żaden nie zmieni naszego życia, ale ogromnie dużo zmieni się u Ciebie! Jesteśmy przekonani, że po przerobieniu szkolenia i uzyskaniu dyplomu stwierdzisz, że to były świetnie zainwestowane pieniądze.

Masz dwie możliwości:

 • Możesz zdecydować, że najbliższych kilka miesięcy będzie naprawdę przełomowych w budowaniu lub zmianie Twojej relacji z psem…
 • …albo zlekceważyć tę wiadomość i zostać w tym samym miejscu i z tymi samymi problemami.

To, że tutaj jesteś i czytasz tę ofertę, to na pewno nie jest przypadek

Zastanów się przez chwilę i podejmij właściwą decyzję

To, czy zainwestujesz w ten kurs, czy nie, w żaden nie zmieni naszego życia, ale ogromnie dużo zmieni się u Ciebie! Jesteśmy przekonani, że po przerobieniu szkolenia i uzyskaniu dyplomu stwierdzisz, że to były świetnie zainwestowane pieniądze.

 
 

STANDARD

Wartość 910 zł

Cena: 478 zł

 • 30 lekcji kursu w 7 modułach
 • 10 godzin nagrań
 • Grywalizacja
 • Gratisowe, gościnne nagranie Zuzanny Rybarczyk, specjalistki metody Tellington TTouch
 • Zestaw ćwiczeń do kursu
 • Mapa myśli – słowa klucze
 • Zapamiętaj! Najważniejsze cytaty z lekcji
 • 365 dni dostępu do materiałów
 • Dyplom ukończenia szkolenia
 • Zamknięta grupa na Facebooku dla uczestników kursu
 • 5 spotkań live z Alicją Milewską w grupie na Facebooku
  (1 spotkanie tygodniowo po 40 minut)

PREMIUM

Wartość 1380 zł

Cena: 749 zł

 • 30 lekcji kursu w 7 modułach
 • 10 godzin nagrań
 • Grywalizacja
 • Gratisowe gościnne nagranie Zuzanny Rybarczyk, specjalistki metody Tellington TTouch
 • Zestaw ćwiczeń do kursu
 • Mapa myśli – słowa klucze
 • Zapamiętaj! Najważniejsze cytaty z lekcji
 • 365 dni dostępu do materiałów
 • Dyplom ukończenia szkolenia
 • Zamknięta grupa na Facebooku dla uczestników kursu
 • 5 spotkań live z Alicją Milewską w grupie na Facebooku
  (1 spotkanie tygodniowo po 40 minut)
 • E-book „26 rozwiązań na lęk separacyjny. Co robić, gdy pies wyje i niszczy?”
 • 3 x case study – najtrudniejsze problemy w domu i jak je rozwiązać – realne przykłady i zastosowane strategie krok po kroku
 • 21-dniowy interaktywny Everyday Challenge „Pańcio i Pikuś kontra problem”

VIP*

Wartość 1990 zł

Cena: 1098 zł

 • 30 lekcji kursu w 7 modułach
 • 10 godzin nagrań
 • Grywalizacja
 • Gratisowe gościnne nagranie Zuzanny Rybarczyk, specjalistki metody Tellington TTouch
 • Zestaw ćwiczeń do kursu
 • Mapa myśli – słowa klucze
 • Zapamiętaj! Najważniejsze cytaty z lekcji
 • 365 dni dostępu do materiałów
 • Dyplom ukończenia szkolenia
 • Zamknięta grupa na Facebooku dla uczestników kursu
 • 5 spotkań live z Alicją Milewską w grupie na Facebooku
  (1 spotkanie tygodniowo po 40 minut)
 • E-book „26 rozwiązań na lęk separacyjny. Co robić, gdy pies wyje i niszczy?”
 • 3 x case study – najtrudniejsze problemy w domu i jak je rozwiązać – realne przykłady i zastosowane strategie krok po kroku
 • 21-dniowy interaktywny Everyday Challenge „Pańcio i Pikuś kontra problem”
 • Indywidualna 60 min. konsultacja on-line z behawiorystką Alicją Milewską
 • Indywidualna 60 min. konsultacja on-line lub spotkanie we Wrocławiu z behawiorystą Ireneuszem Czerniejewskim
 
 
*Liczba miejsc ograniczona do 30 osób

Jeszcze to czytasz?

Ta oferta nie będzie trwać wiecznie i skończy się za

Promocja zakończona
 • Tak, wchodzę w to!
 • Wiem, że otrzymuję 30 lekcji kursu w 7 modułach
 • Wiem, że dostaję zeszyt ćwiczeń, który na bieżąco pozwoli mi porządkować moją wiedzę
 • Wiem, że mam dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w ramach której przez kolejnych 5 tygodni kursu będą odbywały się spotkania live z behawiorystką Alicją Milewską
 • Wiem, że mam gwarancję zwrotu kosztów przez 48 godzin od zakupu
 • Wiem, że otrzymam dyplom ukończenia szkolenia
 • Wiem, że mogę skorzystać z super dodatków w ramach pakietów Premium i VIP
 • Wiem, że udział w Projekcie może przynieść mi wymierne efekty i pozwolić na zbudowanie dobrej relacji z psem
Wchodzę na pokład szkolenia
 kur
Shopping Cart